جمعه 4 اسفند 1402
امام زاده حسن رضا (ع)
امام مهدی (ع)
طرح جدید
زیارتنامه

 

عزیزانی که تمایل دارند در طرح توسعه عمرانی بقعه متبرکه امام زاده حسن رضا (ع) مشارکت نمایند

می توانند وجه نقدی خود را به شماره حساب  335389880  بانک کشاورزی شعبه آلشرود واریز فرمایند.

 


 

زیارتنامه امام زاده حسن رضا بن الامام موسی بن جعفر

السلام علی جدک المصطفی، السلام علی ابیک المرتضی الرضا، السلام علی السیّد بن الحسن و الحسین، السلام علیخدیجه، ام سیّده نسا العالمین، السلام علی فاطمه ام الائمه الطاهرین، السلام علی النفنوس الفاخره بٌحور العلم الزاخزه نشفعائی فی الآخره و اولیایی عند عود الروح الی العظام الناخره ائمه الخلق و لاه الحق.
السلام علیک ایها الشخص الشریف الطاهره الکریم اشهد ان لا اله الا الله و ان محمدا عبده و مصطفاه و ان علیا ولید و مجتباه و ان الامام فی ولده الی یوم الدین نعلم ذلک علم الیقین و نحن لذالک معتقدون و فی نضرهم مجتهدون.
السلام علیک ایها السیّد الزکی الطهر الولی و الداعی الحفا اشهد انک قلت حقا و نطقت حقا و صدقا و دعوت الی مولای و مولاک علانبیه و یسرا فاز متبعک و نجی مصدقک و خاب وخسر مکذبک و المتخلف عنک اشهد لی بهذه الشهاده لا کون من الفائزین بمعرفتک و طاعتک و تصدیقک و اتباعک و السلام علیک یا سیّدی و ابن سیّدی انت باب الله الموتی والماخوذ عنه ایتک زایرا و حاجاتی لک مستودعا وها انا ذا استودعک دینی و امانتی و خواتیم عملی و جوامع املی الی المنتهی اجلی و السلام علیک رحمته الله و برکاته.


سلام و درود بر جد بزرگوارت حضرت محمد مصطفی (ص)، سلام و درود بر بر پدر تاجدارت حضرت علی مرتضی (ع)، سلام و درود بر دو سرور و آقای جهانیان حضرت امام حسن مجتبی و امام حسین علیهم السلام، سلام و درود بر حضرت خدیجه مادر بزرگوار سیّده زنان جهان (حضرت زهرا (س)).
سلام و درود بر حضرت فاطمه مادر ائمه طاهرین، سلام و درود بر آن جان های ارزشمند و والا، سلام و درود بر دریا های مواج علم و سلام و درود بر شفیعان من در روز آخرت و دوستان من به هنگام بازگشت ارواح به استخوان های پوسیّده، پیشوایان خلق و دوستان حق، درود و سلام بر تو ای شخص شریف و طاهر و بزرگوار.
شهادت می دهم که نیست خدایی جز خداوند یکتا و شهادت می دهم که علی (ع) بنده برگزیده خداست و شهادت می دهم که امامت تا روز قیامت از فرزندان اوست و ما نسبت به آن علم یقین داریم و به آن معتقدیم و در یاری آنها کوشا هستیم. سلام بر تو ای سیّد پاک و طاهر و ای ولی خدا دعوت کننده آگاه و ارزشمند. شهادت میدهم که تو به حق سخن گفتی و به حق و صداقت نطق نمودی و آشکارا و پنهان به سوی مولای خودت دعوت نمودی.
رستگار شد کسی که تو را پیروی نمود و نجات یافت کسی که تو را تصدیق نمود و محروم گردید و زیان دید کسی که تو را انکار کند و از تو سرپیچی نماید.
به این شهادتی که دادم گواه باش تا این که از رستگاران باشم، به واسطه شناخت تو و پیروی و تصدیق تو.
سلام بر تو ای آقای من و ای پسر آقای من، تو دری از درهای رحمت الهی هستی که به خلق عطا شده است و گرفته شده از آن مقام الهی هستی.
زیارت کنان نزد تو آمده ام و خواسته هایم را به تو به ودیعت می سپارم. هان من دیّن و عواقب عملم و تمامی آرزوهایم را تا روز اج و مرگم به تو به ودیعت سپردم. سلام و درود و برکات خدا بر تو باد.

 

آستان مقدس امام زاده حسن رضا علیه السلام
Developed by Kaviresabz.net